KUFEL, XX w.
Srebro próby 830; wys. 17,5 cm; waga: 505 g.

Puncowany: 830 | w prostokącie o ściętych rogach kogut i cyfra 2

Kufel o formie cylindrycznej, na płaskiej, karbowanej stopie. Na brzuścu dwie rezerwy ze scenami z puttami, ujęte w ornament z wici akantu, między rezerwami rozety. Pokrywa dekorowana ornamentem w formie liści akantu oraz kwiatów, zwieńczona postacią rycerza w zbroi, połączona z uchem zawiasem dekorowanym głową w kartuszu.

Base price 4130,00 zł