PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.

3,540.00

Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 339 g, wys. 17 cm

Puncowanie: 800, Heljen, półksiężyc, korona