SERWIS, Łużyce, Zgorzelec, H. Erber, pocz. XX w.
Plater na nowym srebrze

dwie miseczki z uchwytami śr. 10,5 cm, 6 talerzyków śr. 5,5 cm, dwa dzbanuszki wys. 4 cm

Puncowanie: A.Gruner / 201 / H.Ebert Gorlitz / k / Gowf Silber 90

Base price 590,00 zł