PARA KOSZYCZKÓW POD SZKLANKI Z SZAROTKAMI, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
Plater na nowym srebrze, wys. 8,8, śr. 7,3 mm

Puncowanie: N; Norblin & Co Gawl Warszawa; 74

Base price 944,00 zł