305. BAROKOWY KUBEK Z PUTTEM I ZWIERZĘTAMI, Rosja, Moskwa, ok. 1750
Srebro, niello, wewnątrz złocony, waga 80 g, wys. 8,2 cm, śr. 7,5 cm

Puncowanie: ЯС – cecha złotnika; AK – cecha Anisima Kuzmicza, probierza do 1752 r; w prostokącie święty Jerzy walczący ze smokiem z data 17(…) – cecha miejska stosowana do 1751 r.

Wyryta późniejsza dedykacja: 11 Мaя 1824 ФЮ

Cena wywoławcza 6500

Estymacja 8000 - 9000

Aukcja 203, 19.06.2021

Miejsce: Katalog Aukcyjny

Base price 6500,00 zł
Licytuj Zadaj pytanie o produkt