KUBEK Z DWOMA GŁOWAMI W MEDALIONACH, Niemcy, Hanau, k. XIX w.

1,770.00

Srebro, waga 38 g, wys. 5,2, śr. 4,2 cm

Puncowanie: szyszka nad dwoma kreskami; T