KUBEK Z WIDOKAMI ARCHITEKTONICZNYMI W MEDALIONACH, Polska, Waiswaser, ok. 1840

1,180.00

Srebro, wewnątrz złocony, próba 12, waga 60 g, wys. 5,7, śr. 5,3 cm

Puncowanie: 12; Waiswaser