MLECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Niemcy, Augsburg, Sebal Heinrich Blau, 1775-1777

2,950.00

Srebro, wewnątrz złocone, wys. 10,5 cm

Puncowanie: X / szyszka; (S)HB