SERWIS DO KAWY, Dania, Kopenhaga, 1916

2,645.00

Srebro, próba 826, mlecznik i cukiernica wewnątrz złocone, kość (izolatorki), waga całk. 777 g, wys. 29, 9,5, 9,5 cm

Puncowanie: trzy wieże z datą 16, monogram probierza Christiana F. Heise CFH, monogram złotnika PTA