ZESTAW DO KAWY I HERBATY, Kraków, lata 30-te XX w.

14,160.00

Srebro, próba 3, waga całkowita: 3093 g

Dzbanek do kawy – 25 cm, dzbanek do herbaty – 19 cm, cukiernica – 13 cm, mlecznika – 13,3 cm
Puncowane: głowa dziewczyny z cyfrą 3 i literą K | głowa dziewczyny – punca dodatkowa | BJ w kwadracie – punca wykonawcy

Tacka, Warszawa, po 1931

40,5 x 30,5 cm

Puncowanie: K.G.: 3. głowa w chuście, W