ZESTAW DO KAWY I HERBATY, Kraków, lata 30-te XX w.
Srebro, próba 3, waga całkowita: 3093 g

Dzbanek do kawy - 25 cm, dzbanek do herbaty - 19 cm, cukiernica - 13 cm, mlecznika - 13,3 cm
Puncowane: głowa dziewczyny z cyfrą 3 i literą K | głowa dziewczyny - punca dodatkowa | BJ w kwadracie - punca wykonawcy

Tacka, Warszawa, po 1931

40,5 x 30,5 cm

Puncowanie: K.G.: 3. głowa w chuście, W

Base price 14160,00 zł