SERWIS DO HERBATY, Niemcy, k. XIX w.

9,200.00

Srebro, kość (izolatorki), waga całk. 2068 g

Dzbanek i mlecznik, Berlin, Bracia Friedländer, k. XIX w.

Srebro, próba 875, kość (izolatorki), waga 856 g, wys. 17,5 i 12 cm
Puncowanie: GEBR. FRIEDLÄNDER | M.F. 875 półksiężyc, korona
Wyryty monogram: ABS

Cukiernica, Brunszwik, Carl Friedrich Conrad Siebrecht

Srebro, próba 800, waga 266 g, wys. 7,6, śr. 13 cm
Kolista, na czterech nóżkach, powierzchnia esowato żebrowana, z dekoracją rokokową
Puncowanie: głowa sowy;
 C.SIEBRECHT.; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W; imadło, 800, półksiężyc, korona; 107817

Taca

Srebro, próba 800, waga 946 g, 54 x 35 cm
Puncowanie:
0,800