9,200.00 zł
Srebro, kość (izolatorki), waga całk. 2068 g
Dzbanek i mlecznik, Berlin, Bracia Friedländer, k. XIX w.
Srebro, próba 875, kość (izolatorki), waga 856 g, wys. 17,5 i 12 cm
Puncowanie: GEBR. FRIEDLÄNDER | M.F. 875 półksiężyc, korona
Wyryty monogram: ABS
Cukiernica, Brunszwik, Carl Friedrich Conrad Siebrecht
Srebro, próba 800, waga 266 g, wys. 7,6, śr. 13 cm
Kolista, na czterech nóżkach, powierzchnia esowato żebrowana, z dekoracją rokokową
Puncowanie: głowa sowy; C.SIEBRECHT.; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W; imadło, 800, półksiężyc, korona; 107817
Taca
Srebro, próba 800, waga 946 g, 54 x 35 cm
Puncowanie: 0,800