SERWIS W STYLU KLASYCYZMU, Niemcy, Hanau, Weinranck & Schmidt, po 1890
Srebro, waga całkowita 3676 g

Dwa dzbanki, mlecznik, cukiernica, próba 800, wewnątrz częściowo złocone, waga 1598 g
Dzbanek do kawy (wys. 18 cm), dzbanek do herbaty (wys.16 cm), cukiernica ( wys. 11 cm), mlecznik (wys.9 cm)
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, w kształcie serca W.S./H.

Taca, Holandia, 1865 r.

próba 833, waga 2078 g, 63 x 38 cm
Wyryta dedykacja:
Sam Thelander 1947
Puncowanie: w wielokącie lew kroczący z kluczem i cyfrą
2; w owalu litera F; w sześciokącie między gwiazdkami HH; w kole głowa Minerwy

Base price 17250,00 zł