SERWIS DO KAWY, Niemcy, XX w.
Srebro, drewno, waga całkowita 1710 g

Dzbanek, mlecznik i cukiernica, Karl Friedrich, 4 ćw. XX w.

Próba 925, cukiernica wewnątrz złocona, drewno (uchwyty), waga całk. 947 g, wys. 21; 9,5; 11,5 cm
Puncowanie: 925, Sterling, korona, półksiężyc, EH; Karl Frierdrich

Taca, Berlin, Johann Wagner & Sohn, ok. 1900

Próba 900, waga 763 g, śr.34 cm

Puncowanie: I. Wagner & Sohn / półksiężyc, korona, 900, GP

Base price 6325,00 zł