SERWIS DO KAWY I HERBATY, Wielka Brytania, XIX/XX w.
Srebro, próba sterling (925), heban, bakelit (uchwyty), waga całkowita 2334 g

Dzbanek do herbaty, Sheffield, Walker &Hall, 1989

waga 653g, 17 x 29 x 13 cm
Puncowanie: 5; chorągiew z literami W & H | 53233 | WALKER & HALL | SHEFFIELD | ENGLAND; 45, korona, lew, f,

Dzbanek do kawy, Sheffield, William Hutton & Sons; 1934

waga 384 g; wys. 21 cm
Puncowanie:
 WH&SsLd; korona, lew kroczący; r; głowa w koronie

Mlecznik, Londyn, 1866

waga 79 g, wys. 9,5 cm
Puncowanie: znak złotnika, głowa lwa, lew kroczący, L7

Cukiernica, Sheffield, Walker & Hall, 1914

wewnątrz złocona; waga 234 g,; 10 17 x 8,5 cm
Puncowanie;575;3; trójkątna choragiewka z monogramem W & H |53288 | WALKER & HALL | SHEFFIELD | ENGLAND69; korona, lew kroczący; W; trójkątna chorągiewka z monogramem W & H

Taca, Dublin, West & Son – Langley Archer West, 1897

waga 984 g, wys. 4,8, śr. 31 cm
Wyryta dedykacja: Presented to / The Rev. C. Tardy / As a token of Frendship / from / Sir Robert Forster Bart 1898
Puncowanie: pod koroną West & Son Dublin 18&19 College Green; pod koroną L.A.W., lew, głowa lwa, b

Base price 11500,00 zł