DZBANEK DO HERBATY, Rosja, Petersburg, Mathias Skytt, 1860

3,680.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, kość (izolatorki), waga 385 g, 9 x 20,5 x 12,5 cm

Puncowanie: MS – cecha złotnika, 84, skrzyżowane kotwice i berło, AM/1860 – cecha probierza Aleksandra Nikołajewicz Mitina