KUBEK Z RYTYMI BUKIETAMI KWIATÓW, Rosja, Moskwa, Moskiewski Artel ok. 1950

287.00

Srebro, próba 875, wewnątrz złocony, waga 52 g, wys. 7 cm

Puncowanie: MM5; głowa, 875