SREBRNY DZBAN DO WINA, Belgia, ok. 1890

Szkło bezbarwne, szlifowane, ryte, oprawa srebrna, złocona, próba 800, wys. 34 cm, śr. talerzyka 19,5 cm, waga talerzyka 142 g
18948