SREBRNY DZBAN DO WINA, Belgia, ok. 1890
Szkło bezbarwne, szlifowane, ryte, oprawa srebrna, złocona, próba 800, wys. 34 cm, śr. talerzyka 19,5 cm, waga talerzyka 142 g

Puncowanie: 800M, austriacka cecha importowa

Base price 4025,00 zł