6,000.00 zł
Srebro, próba 925, cukiernica wewnątrz złocona, drewno (uchwyty), waga całk. 947 g, wys. 21; 9,5; 11,5 cm
Puncowanie: 925, Sterling, korona, półksiężyc, EH; Karl Frierdrich