DZBANEK, MLECZNIK I CUKIERNICA, Niemcy, Karl Friedrich, 4 ćw. XX w.

6,000.00

Srebro, próba 925, cukiernica wewnątrz złocona, drewno (uchwyty), waga całk. 947 g, wys. 21; 9,5; 11,5 cm

Puncowanie: 925, Sterling, korona, półksiężyc, EH; Karl Frierdrich