SERWIS DO KAWY I HERBATY, Włochy, Bergamo, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, kość (izolatorki), drewno orzech (taca); w składzie: dzbanek do kawy (26 cm), dzbanek do herbaty (21 cm), cukiernica wewnątrz złocona (wys.17 cm), taca z uchwytami obitymi srebrem 61 x 40 cm; waga sreber korpusowych 1622 g;

Puncowanie na uchwytach tacy: VM 800, na korpusach: 800; ACC; waza

Base price 8625,00 zł