SOSJERKA - NAGRODA MYŚLIWSKA, Niemcy, Heilbronn, Bruckamnn & Söhne, 1906

Srebro, próba 800, wewnątrz złocona; waga 410 g; 12 x 21 x13,5 Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, 8 B; 13 Wyryty napis: II Preis Jagdspring-Konkurrenz Hannover 7 4 1906
sosjerka-nagroda-mysliwska-srebra-bruckamnn