DZBANUSZEK DO KAWY. Niemcy, Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmünd, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga 190 g, wys.17 cm Puncowanie: 6897, półksiężyc, korona, 800, WTB
dzbanuszek-do-kawy-wilhelm-binder-schwaebisch-gmuend