PARA PODSTAWEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.

Mosiądz srebrzony, wys. 10,5, śr. 7,3 cm Puncowanie: w owalu wokół gwiazki B. HENNEBERG WARSZAWA; 1883
para-podstawek-do-szklanki-polska-warszawa-henneberg