PARA PODSTAWEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
Mosiądz srebrzony, wys. 10,5, śr. 7,3 cm
Puncowanie: w owalu wokół gwiazki B. HENNEBERG WARSZAWA; 1883

Base price 920,00 zł