MLECZNIK, Niemcy, poł. XIX w.

Metal srebrzony, kość (uchwyt), wys. 12,5 cm Wyryte dwa herby rodziny Zitzewitz: dwugłowy orzeł, w klejnocie trzy pióra strusie; dwugłowy orzeł w koronach, w klejnocie siedem piór strusich Puncowanie: 4
128d-mlecznik-niemcy-pol-xix-w