PUCHAREK Z WICIĄ ROŚLINNĄ, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.

Srebro, próba sterling, złocenie, waga 61 g, wys.7,5 cm Puncowanie: głowa lwa; R; trzy lwy
153-pucharek-z-wicia-roslinna-niemcy-hanau-2-pol-xix-w