PUCHAREK Z WICIĄ ROŚLINNĄ, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.
Srebro, próba sterling, złocenie, waga 61 g, wys.7,5 cm
Puncowanie: głowa lwa; R; trzy lwy

Base price 402,00 zł