DZBANEK, Polska, Warszawa, Fraget, 1841

Miedź, cyna srebrzone, wewnątrz złocone, drewno (uchwyty), wys.19 cm Puncowanie w owalu: WARSZAWA FRAGET 1841 Pokrywka na zawiasie, dorabiana
112-dzbanek-polska-warszawa-fraget-1841