KUBEK Z POPIERSIAMI RZYMIAN, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.

Srebro, waga 199 g, wys. 11,5, śr. 9,5 cm

Puncowanie: szyszka; PS; herb; RR; wężyk probierczy

Na trzech nóżkach w formie kul, dekorowany trzema popiersiami przedzielonymi girlandami owoców

Pochodzenie: kolekcja Rotwandów

Base price 5750,00 zł