MLECZNIK I CUKIERNICA ZE SMOKAMI, USA, Rhode Island, Providence, Gorham Mfg Co.,1894

517.00

Srebro, próba sterling, wewnątrz złocone, waga 105 g, wys. 6 i 5 cm
Puncowanie: STERLING; 3705; pierścień ze strzałką, lew, kotwica, G
Stan zachowania: wgniecenia.