Galeria:
Strona 1 z 5
Wyników 1 - 36 z 165

Dzbanki, kafarki, mleczniki, puchary i kieliszki

32362

PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.

Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 339 g, wys. 17 cm
Cena: 3540,00 zł
32362

Cena: 3540,00 zł
34358

DZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 291,2 g, wys. 19 cm
Cena: 4425,00 zł
34358

Cena: 4425,00 zł
073-kubek-francja-1860

KUBEK, Francja, 1860

Srebro, próba 1, waga 107 g, wys. 9,5, śr. 8,5 cm
Cena: 944,00 zł
073-kubek-francja-1860

KUBEK, Francja, 1860

Cena: 944,00 zł
31261

KUBEK OŚMIOKĄTNY, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, ok. 1840

Srebro, próba 13, waga 76 g, wys. 8,3 cm
Cena: 472,00 zł
31261

Cena: 472,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Mosiądz srebrzony; wys. 37, śr. 30 mm Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 345,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Cena: 345,00 zł
Strona 1 z 5