Galeria:
Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 115

Cukiernice

225172

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Niemcy, Berlin, spadkobiercy Jeana Godeta, ok. 1810

Srebro, waga 414 g, 9 x 14 x 9 cm
Cena: 4720,00 zł
225172

Cena: 4720,00 zł
22324

CUKIERNICA wz. Irys (Secesja), Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914

Plater na mosiądzu; 9,8 x 15 x 10,5 cm
Cena: 4130,00 zł
22324

Cena: 4130,00 zł
a98_180

Emil Ferdinand Dahl (zm. 1879), Kopenhaga, 1860

CUKIERNICA
Cena: 3048,00 zł
a98_180

Cena: 3048,00 zł
3595

CUKIERNICA, Polska, Kraków, po 1931

Srebro, próba 3, waga 439 g; 12,5 x 13,5 x 10,5 cm
Cena: 2950,00 zł
3595

Cena: 2950,00 zł
20431

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, 2 poł. XIX w.

Plater, wewnątrz złocone, waga 504 g, 14 x 14,5 x 11,5 cm
Cena: 2360,00 zł
20431

Cena: 2360,00 zł
2931

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Niemcy, ok. 1860-70

Srebro, próba 750, waga 314 g; 10 x 14 x 11 cm
Cena: 2360,00 zł
2931

Cena: 2360,00 zł
Strona 1 z 4