Galeria:
Strona 2 z 4
Wyników 37 - 72 z 115

Cukiernice

20140429_134410_131

CUKIERNICA, XIX/XX w.

Mosiądz srebrzony, szkło szlifowane, wys. 6,5, śr. 11 cm
Cena: 172,00 zł
20140429_134410_131

CUKIERNICA, XIX/XX w.

Cena: 172,00 zł
20141030_171812_079a

CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, 1 poł. XX w.

Metal srebrzony, wys. 12 cm
Puncowane: MET; R
Cena: 115,00 zł
20141030_171812_079a

Cena: 115,00 zł
Strona 2 z 4