Skandynawia (Finlandia?), XX w.
CUKIERNICA

Srebro pr. 925; waga: 153 g.; wys.: 12,5 cm
Puncowane: znak wytwórcy - w okręgu wydłużony szpic zakończony 3 trójliśćmi | w prostokącie 925H (?)

Base price 1555,00 zł