CUKIERNICA SKRZYNKOWA W TYPIE LUDWIK FILIP, Polska, Warszawa, Antoni Riedel, 1878

5,310.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona; waga 477 g; 12 x 16 x 13 cm
Wyryty monogram: MH
Puncowanie: A.RIEDEL; strzemię; cecha probierza Oskara Sosnowskiego z monogramem O.C i datą 1878; 84; dwugłowy orzeł

Na czterech nóżkach w formie gałązek, owalna, żeberkowana, dekorowana w kwiaty, z zamkiem, wysklepiona pokrywka na zawiasie zwieńczona nakładką z winogronami