CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

805.00

Mosiądz srebrzony, 10 x 12 x 8,2 cm
Na 4 wygiętych, ulistnionych nóżkach, powierzchnia dekorowana giloszem – wić roślinna, wieczko na zawiasie z plastycznym tulipanem
Puncowanie: 2300; FRAGET N PLAQUE; skrzyżowane młotki, 102