Niemcy lub Skandynawia, 2. ćw. XIX w.
CUKIERNICA

Srebro, szkło kobaltowe;
waga: 119 g; wys. bez pałąka: 15 cm
Stan zachowania: dwa odpryski na wkładzie szklanym

Base price 1518,00 zł