CUKIERNICA W FORMIE KOSZYKA, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, po 1958

1,000.00

Srebro, próba 875, wnętrze złocone, waga 193 g; wys. 6 (10), śr. 10,5 cm
Puncowanie: 3, gwiazdka z sierpem i młotem, 875; П