CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1880
Plater na mosiądzu, wys. 10,5 cm

Puncowanie: łabędź; N; Norblin & Co Galw: Warszawa; A; 10 Nr. 1672

Stan: uszkodzony zawias

Base price 708,00 zł