Cukiernica skrzynkowa, Europa Zachodnia (Włochy?), pocz. XX w.

Srebro pr. 800; waga: 297g.; wys. 14 cm
Puncowana: 800 MK | 4019   Cukiernica dekorowana ornamentem roślinnym z motywem akantu.
040b