Cukiernica skrzynkowa, Europa Zachodnia (Włochy?), pocz. XX w.
Srebro pr. 800; waga: 297g.; wys. 14 cm
Puncowana: 800 MK | 4019

Cukiernica dekorowana ornamentem roślinnym z motywem akantu.

Base price 3220,00 zł