CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Mayer & Fuchs, Pforzheim, ok. 1920
Srebro, pr. 800, wewnątrz złocona, waga 497 g; 13 x 13 x 11,5 cm

Puncowanie: MF. 800, półksiężyc, korona

Stan: brak kluczyka

Base price 3717,00 zł