Cukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.

Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
20110614_091659_186