CUKIERNICA, Polska, Kraków, Józef Zamoyski, pocz. XIX w.
Srebro, próba 12; wewnątrz złocona, waga 490 g; 13 x 14,5 x 12 cm

Puncowanie: 12; JZ

Wyryty monogram: KL

Wielka rzadkość na rynku antykwarycznym

Base price 9440,00 zł