CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1851
Plater; wewnątrz złocony; 9 x 14,7 x 10,5 cm

Puncowanie: Warszawa Fraget 1851 1:Qte:

Base price 1770,00 zł