CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

517.00

Mosiądz srebrzony; 8 x 13 x 10 cm
Puncowania: B.Hennebreg Warszawa; 746