2,596.00 zł
Srebro, próba , wewnątrz złocona, waga 408 g, 9 x 13,5 x 10,5 cm
Na czterech wygiętych nóżkach w formie rocaille, prostopadłościenna o wyoblonych krawędziach, zdobiona rytym ornamentem w stylu rokokowym, z wieczkiem na zawiasach i zamkiem
Puncowanie: w pięcioliściu głowa Diany z literką A i cyfrą 3, nieczytelna cecha złotnika