CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.

920.00

Mosiądz srebrzony; 8,5 x 13,5 x 10,5 cm
Wieczko na zawiasie
Puncowanie: A; w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.Henneberg Warszawa; 2427