Galeria:
Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 111

Cukiernice

19069

CUKIERNICA KOSZYKOWA, Niemcy, ok. 1930

Srebro, próba 800, waga 97,8 g, śr.10,8 cm
Cena: 345,00 zł
19069

Cena: 345,00 zł
20121031_141839_172

CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914

    Metal srebrzony; 10 x 12,5 x 9,5 cm
Cena: 690,00 zł
20121031_141839_172

Cena: 690,00 zł
20431

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, 2 poł. XIX w.

Plater, wewnątrz złocone, waga 504 g, 14 x 14,5 x 11,5 cm
Cena: 2360,00 zł
20431

Cena: 2360,00 zł
20110510_162548_087

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.

Cena: 748,00 zł
20110510_162548_087

Cena: 748,00 zł
225172

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Niemcy, Berlin, spadkobiercy Jeana Godeta, ok. 1810

Srebro, waga 414 g, 9 x 14 x 9 cm
Cena: 5750,00 zł
225172

Cena: 5750,00 zł
2931

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Niemcy, ok. 1860-70

Srebro, próba 750, waga 314 g; 10 x 14 x 11 cm
Cena: 2300,00 zł
2931

Cena: 2300,00 zł
Strona 1 z 4