Galeria:
Salon Aukcyjny Zajączka
Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 113

Cukiernice

30069

CUKIERNICA, Polska, Kraków, Imago Artis, ok. 1960


Plater na mosiądzu, wewnątrz złocona; 8 x 13 x 10,5 cm
Cena: 472,00 zł
30069

CUKIERNICA, Polska, Kraków, Imago Artis, ok. 1960



Cena: 472,00 zł
18052

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Kraków, po 1931


Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 379 g; 7,7 x 13,5 x 11,5 cm
Cena: 2124,00 zł
18052

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Kraków, po 1931



Cena: 2124,00 zł
3195

CUKIERNICA SKRZYNKOWA. Austria, Wiedeń, k. XIX w.


Srebro, próba 3, waga 526 g; 14 x 16 x 12 cm
Cena: 5900,00 zł
3195

CUKIERNICA SKRZYNKOWA. Austria, Wiedeń, k. XIX w.



Cena: 5900,00 zł
4073

CUKIERNICA W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1930


Plater na nowym srebrze, wewnątrz złocona; wys. 9, śr.13,5 cm
Cena: 2360,00 zł
4073

CUKIERNICA W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1930



Cena: 2360,00 zł
40597

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1870


Plater na mosiądzu, 11 x 19 x 12 cm
Cena: 1416,00 zł
40597

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1870



Cena: 1416,00 zł
3966

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1880


Plater na mosiądzu; 10 x 14 x 11,5 cm
Cena: 708,00 zł
3966

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1880



Cena: 708,00 zł
33915

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Gustaw Radke, 1887


Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 451 g, 9 x 14 x 11,5 cm
Cena: 6490,00 zł
33915

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Gustaw Radke, 1887



Cena: 6490,00 zł
31193

CUKIERNICA W STYLU ART DECO, poł. XX w.


Plater na nowym srebrze, wys. 10 cm
Cena: 590,00 zł
31193

CUKIERNICA W STYLU ART DECO, poł. XX w.



Cena: 590,00 zł
4364

CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914


Plater na mosiądzu, wys. 13 cm
Cena: 1416,00 zł
4364

CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914



Cena: 1416,00 zł
329218

SECESYJNA CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900


Plater na mosiądzu; 10,5 x 12 x 8,5 cm
Cena: 472,00 zł
329218

SECESYJNA CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900



Cena: 472,00 zł
06744

CUKIERNICA, Polska, Kraków, po 1963


Srebro, próba 3, waga 154 g, wys.8,5, śr. 9,5 cm
Cena: 1062,00 zł
06744

CUKIERNICA, Polska, Kraków, po 1963



Cena: 1062,00 zł
06625

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, po 1963


Srebro, próba 3, waga 153 g, wys. 9 cm
Cena: 1062,00 zł
06625

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, po 1963



Cena: 1062,00 zł
27984

CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Puliatkin, 1908-1917


Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 387 g; 7 x 13,5 x 9,5 cm
Cena: 4602,00 zł
27984

CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Puliatkin, 1908-1917



Cena: 4602,00 zł
22324

CUKIERNICA wz. Irys (Secesja), Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914


Plater na mosiądzu; 9,8 x 15 x 10,5 cm
Cena: 4130,00 zł
22324

CUKIERNICA wz. Irys (Secesja), Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914



Cena: 4130,00 zł
29262

CUKIERNICA, 2 poł. XIX w.


Plater na mosiądzu, wewnątrz złocona; 13 x 14 x 11 cm
Cena: 708,00 zł
29262

CUKIERNICA, 2 poł. XIX w.



Cena: 708,00 zł
29626

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Henniger, ok. 1850


Plater na mosiądzu, 11,5 x 14 x 11,5 cm
Cena: 708,00 zł
29626

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Henniger, ok. 1850



Cena: 708,00 zł
29758

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1955


Plater na mosiądzu; wewnątrz złocona; 8 x 13 x 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
29758

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1955



Cena: 708,00 zł
38027

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896 - 1914


Plater na mosiądzu, 7,5 x 14 x 10,5 cm
Cena: 1003,00 zł
38027

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896 - 1914



Cena: 1003,00 zł
28459

CUKIERNICA-KOSZYK, Polska, Warszawa, Bracia Buch, k. XIX w.


Plater na mosiądzu, miedzi i cynie, szkło (wkład); wys. 19, sr. 14,5 cm
Cena: 590,00 zł
28459

CUKIERNICA-KOSZYK, Polska, Warszawa, Bracia Buch, k. XIX w.



Cena: 590,00 zł
08533

CUKIERNICA W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, I. Hirschprung, ok. 1935


Srebro, próba 3, waga 295,5 g; 8,5 x 12,5 x 10,5 cm
Cena: 2360,00 zł
08533

CUKIERNICA W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, I. Hirschprung, ok. 1935



Cena: 2360,00 zł
305143

CUKIERNICA DEKOROWANA KONWALIAMI, Polska, ok. 1960


Plater na nowym srebrze, śr. 9 cm
Cena: 531,00 zł
305143

CUKIERNICA DEKOROWANA KONWALIAMI, Polska, ok. 1960



Cena: 531,00 zł
22429

CUKIERNICA, Estonia, Tallińskie Zakłady Jubilerskie, 1953-58


Srebro, próba 875, złocenie, waga 154,3 g; wys. 11, śr. 11 cm
Cena: 531,00 zł
22429

CUKIERNICA, Estonia, Tallińskie Zakłady Jubilerskie, 1953-58



Cena: 531,00 zł
23127

CUKIERNICA, Polska, Kraków, Józef Zamoyski, pocz. XIX w.


Srebro, próba 12; wewnątrz złocona, waga 490 g; 13 x 14,5 x 12 cm
Cena: 9440,00 zł
23127

CUKIERNICA, Polska, Kraków, Józef Zamoyski, pocz. XIX w.



Cena: 9440,00 zł
24787

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1851


Plater; wewnątrz złocony; 9 x 14,7 x 10,5 cm
Cena: 1770,00 zł
24787

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1851



Cena: 1770,00 zł
26321

CUKIERNICA SKRZYNKOWA „FRAGETKA”, Polska, Warszawa, Hefra, wyrób współczesny


Srebro, próba 925, waga 620 g; 14 x 19 x 12 cm
Cena: 3540,00 zł
26321

CUKIERNICA SKRZYNKOWA „FRAGETKA”, Polska, Warszawa, Hefra, wyrób współczesny



Cena: 3540,00 zł
232

Cukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932


Metal platerowany; 13,7 x 10,4 x 8,5 cm
Znakowana: w owalu: B. HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA |w prostokącie MET| 745
Cena: 1725,00 zł
232

Cukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932



Cena: 1725,00 zł
a92n081

Niemcy lub Skandynawia, 2. ćw. XIX w.


CUKIERNICA
Cena: 1518,00 zł
a92n081

Niemcy lub Skandynawia, 2. ćw. XIX w.



Cena: 1518,00 zł
a92n183

Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geisslingen am Steige, ok. 1900


CUKIERNICA SKRZYNKOWA
Cena: 920,00 zł
a92n183

Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geisslingen am Steige, ok. 1900



Cena: 920,00 zł
a92n046

Iwan Wasiljewicz Zacharow, Moskwa, Rosja, 1881


CUKIERNICA
Cena: 2070,00 zł
a92n046

Iwan Wasiljewicz Zacharow, Moskwa, Rosja, 1881



Cena: 2070,00 zł
a89n178 kopia

Württembergische, Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1900


CUKIERNICA-KOSZYCZEK
Cena: 920,00 zł
a89n178 kopia

Württembergische, Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1900



Cena: 920,00 zł
a88n165 kopia

Skandynawia (Finlandia?), XX w.


CUKIERNICA
Cena: 1555,00 zł
a88n165 kopia

Skandynawia (Finlandia?), XX w.



Cena: 1555,00 zł
20101124_125614_151

Peter Hertz, Kopenhaga, Dania, 1851


CUKIERNICA NEOBAROKOWA
Cena: 2070,00 zł
20101124_125614_151

Peter Hertz, Kopenhaga, Dania, 1851



Cena: 2070,00 zł
20101124_125954_154

Kopenhaga, Dania, 1877


CUKIERNICA
Cena: 1208,00 zł
20101124_125954_154

Kopenhaga, Dania, 1877



Cena: 1208,00 zł
a98_180

Emil Ferdinand Dahl (zm. 1879), Kopenhaga, 1860


CUKIERNICA
Cena: 3048,00 zł
a98_180

Emil Ferdinand Dahl (zm. 1879), Kopenhaga, 1860



Cena: 3048,00 zł
20110510_162548_087

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.


Cena: 748,00 zł
20110510_162548_087

CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.



Cena: 748,00 zł
20110614_091659_186

Cukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.


Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
Cena: 3450,00 zł
20110614_091659_186

Cukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.



Cena: 3450,00 zł
Strona 1 z 4

Zapraszamy do naszych salonów

i